WYSYŁKA JUŻ OD 9,90 ZŁ  •  14 DNI NA ZWROT  •  DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

Smartwatch & Smartband

Różnica między smartband, a smartwatch - smartband maja bardziej funkcje sportowe typu kalorie, krokomierz, puls, ciśnienie natomiast smartwatch maja wiele funkcji takich jak telefony, można do nich włożyć kartę sim albo sparować je z telefonem, rozmawiać przez nie, odbierac połączenia, SMS itd, ale nie maja czujników do monitorowania aktywności i danych medycznych. Oba typy łączy się z telefonem po zainstalowaniu darmowej aplikacji. Oba typy pokazują godzinę, łączą się przez bluetooth oraz działają na android i iOS.

Najważniejsze Funkcje Smartwatch (zegarki-telefony):

  • ·         rozmowy telefoniczne - rozmowa przez nie same
  • ·         SMS, Facebook, komunikatory
  • ·         Przeglądarka internetu
  • ·         Część posiada aparaty fotograficzne
  • ·         Wiele innych funkcji podobnych do telefonu
  • ·         Krokomierz

Najważniejsze funkcje Smartband (opaski sportowe):

  • ·         Mierzenie: jakość snu, krokomierz, ciśnienie, puls, napowietrzenie krwi, przebyły dystans, spalone kalorie itd
  • ·         Powiadomienie o przychodzących połączeniach, SMS, powiadomieniach
  • ·         Funkcje sportowe np. Licznik brzuszków albo przysiadów

Smartwatch to elektroniczne urządzenie mobilne, zazwyczaj z ekranem dotykowym, o wielkości przybliżonej do tradycyjnego zegarka naręcznego. Spełnia on wszystkie jego podstawowe funkcje, a także jest wzbogacony o te dostępne w smartfonach, czyli np. wyświetlanie powiadomień i komunikatów, odbieranie rozmów, czytanie wiadomości, odtwarzanie muzyki. Ponadto ma także funkcje sportowe, takie jak mierzenie tętna, liczby przebytych kroków, kilometrów czy liczby spalonych kalorii. Działa w oparciu o systemy operacyjne smartfonów, czyli najczęściej Android lub IOS. Smartwatche posiadają także kilka innych funkcji, np. termometr, pulsometr, barometr, kompas, GPS czy kalkulator.

Smartbandy to z kolei bardziej opaski na rękę niż zegarki, są one mniejsze, ale także posiadają wyświetlacz. Często są uproszczone i spełniają podstawowe funkcje, które przydadzą nam się głównie podczas aktywności fizycznej. Jest to np. wyświetlanie wykonanych danego dnia kroków, mierzenie pulsu. Ale smartbandy można także zsynchronizować z telefonem, dzięki czemu np. podczas alarmu opaska będzie wibrować.

Smartwatche - praktyczne gadżety

Nasz sklep oferuje Państwu kilka ciekawych modeli smartwatchy i aż kilkanaście modeli różnych smartbandów.

Smartwatche dostępne w BOSTI to sprzęt elektroniczny, który ułatwia naszą codzienność. Noszenie na ręku smart zegarka jest niezwykle wygodne, a przede wszystkim jest to ciekawy dodatek do wielu stylizacji! Zegarek wprowadza wykończenie stylizacji w dobrym smaku, co jest bardzo istotne. Nasz sklep oferuje smartwatche a w bardzo obniżonych cenach, gdyż kupią je Państwo już za kilkadziesiąt złotych.

Smartbandy to jeszcze delikatniejsze i bardziej dyskretne urządzenia, które wyglądają czasem jak gustowna bransoletka. Dzięki temu, że mają opływowy kształt, wzbudzają zainteresowanie, bowiem wpisują się w aktualne trendy. Ponadto oferujemy smart opaski w najmodniejszych kolorach, które ożywią codzienny look i nadadzą mu nonszalancji.

Brak produktów o podanych kryteriach.

Wydawca niniejszego serwisu internetowego, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą stosować je także współpracujące z nami firmy badawcze i reklamodawcy. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.
BOSTI zwolnił?
Naciśnij aby przyśpieszyć!